بهین خبر

چهار شنبه 17 دی 1399
دسته: سیاسی
کد خبر: 294
زمان: 1399/10/17

فرماندار جدید گتوند معارفه شد

حسین اسدی پور سه شنبه در آیینی با حضور مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان گتوند معرفی شد.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان در آیین تکریم و معارفه فرمانداران پیشین و جدید گتوند گفت: مسئولیت پذیری در دین اسلام از اهمیت بالایی برخوردار است و مسئولان باید از این امانت نگهداری کنند.

ناظم ثبوتی افزود: نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرایی، طرح های عمرانی و فرهنگی، ایجاد امنیت، آرامش و دوری از تنش‌ها مدنظر فرماندار جدید گتوند خواهد بود.

وی با تشکر از تلاش های شبانه روزی عبدالرضا احسانی نیا فرماندار سابق گتوند، ادامه داد: امید است فرماندار جدید ادامه دهنده این راه باشد و خدمات شایسته‌ای به مردم این شهرستان ارایه دهد.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان اظهارداشت: مردم شایسته و ولایتمداری داریم چراکه همیشه پای ارزش های انقلاب اسلامی ایستاده اند از این رو باید برای رفع مشکلات آنها تلاش کنیم.

وی درخصوص برگزاری انتخابات سال آینده گفت: انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ماه سال ۱۴۰۰ برگزار خواهند شد و بر اساس تقویم انتخابات، داوطلبان برای دریافت گواهی عدم سوء پیشینه حداقل سه ماه قبل از انتخابات باید اقدام کنند.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان خاطرنشان کرد: انتخابات حیثیت نظام به ویژه مجریان و وزارت کشور است که ملت ما در انتخابات دوره های گذشته اقتدار خود و کشور را به جهان و تمامی دشمنان نشان دادند.

فرماندار سابق گتوند نیز در این آیین با بیان اینکه از هیچ مسئولی از شهرستان گتوند ناراحت نیستم، گفت: از  همکاری و پشتیبانی سهراب گیلانی نماینده مردم شهرستان های شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، شرکت کشت و صنعت کارون، شرکت لاستیک خوزستان، شرکت شهرک های صنعتی گتوند و دیگر مسئولان در رفع مشکلات این منطقه تشکر و قدردانی می کنم.

عبدالرضا احسانی نیا به ایجاد اشتغال قابل توجه از سوی مدیرعامل شرکت لاستیک خوزستان در شهرستان گتوند اشاره کرد و گفت: اشتغال یکی از دغدغه های این شهرستان است که مدیر عامل این شرکت بخشی از آن را رفع کرد.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای اسدی پور فرماندار جدید افزود: همه باید در راستای رفع مشکلات و پیشرفت این شهرستان تلاش کنند.

فرماندار جدید گتوند نیز در این آیین گفت: عبدالرضا احسانی نیا فرماندار سابق از مدیران پیشکسوت، پرتلاش و با انگیزه است که در این ۲ سال زحمات زیادی برای شهرستان کشید.

حسین اسدی پور از اعتماد استاندار خوزستان و معاون سیاسی و اجتماعی استاندار و سپردن این مسئولیت به وی قدردانی کرد و افزود: امید است با همراهی نماینده مردم شهرستان های شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان این مسئولیت را با موفقیت سپری کنم.

وی با بیان اینکه شناخت کاملی نسبت به موقعیت‌های جغرافیایی، نیروی انسانی و ظرفیت‌های شهرستان دارم، گفت: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب ب  توجه به حوزه های فرهنگ و اشتغال، در این حوزه ها با جدیت ورود خواهم کرد.

سرپرست فرمانداری گتوند به دیگر ظرفیت های این شهرستان اشاره کرد و افزود: حوزه های آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، بهداشت و درمان، صنعت وگردشگری در اولویت قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه فرمانداری گتوند برای رفع مشکلات و توسعه شهرستان به روی همه شهروندان بازخواهد بود، گفت: هر آنچه داریم از برکت خون شهدا و تلاش ایثارگران است لذا امیدوارم عملکرد بنده مورد تایید خانواده های شهدا قرار گیرد.

وی درخصوص برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در سال آینده گفت: انتخابات یکی از مهمترین عرصه های نظام مقدس جمهوری اسلامی است که از همه مردم و مسئولان و نخبگان دعوت می کنم در این عرصه همراهی و مشارکت کنند.  

شهرستان گتوند در شمال خوزستان دارای ۲ بخش مرکزی و عقیلی و پنج شهر گتوند، صالح شهر، ترکالکی، جنت مکان، سماله و ۴۵روستا است.آخرین اخبار

اخبار پربیننده

اخبار مرتبط

طراحی و پیاده سازی: راد وب