بهین خبر

چهار شنبه 17 دی 1399
دسته: سلامت
کد خبر: 291
زمان: 1399/10/17

معاون درمان علوم پزشکی اهواز:

نمی‌توان به کاهش آمار بیماران کرونا اعتماد کرد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه در اهواز تنها بیمارستان رازی پذیرش بیماران مبتلا به کرونا را انجام می‌دهد، گفت: وضعیت در آینده قابل پیش‌بینی نیست و نمی‌توان به این کاهش آمار بیماران اعتماد کرد.

دکتر فرهاد سلطانی با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کروناویروس در خوزستان اظهار کرد: خوشبختانه روند بیماری در استان نزولی است و تعداد بیماران بستری در بیمارستان رازی اهواز بسیار کاهش یافته است.

وی افزود: در حال حاضر در اهواز تنها بیمارستان رازی پذیرش‌کننده بیماران مبتلا به کرونا است و دیگر بیمارستان‌ها از چرخه کرونا خارج شده‌اند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: اکنون بیمارستان رازی اهواز به دو قسمت تقسیم شده است؛ بخش کوچکی از بیمارستان تحت عنوان منطقه قرمز برای پذیرش بیماران مبتلا به کرونا در نظر گرفته شده است. بخش زنان، مسمومیت و کودکان نیز در حال ارائه خدمت هستند و بخش داخلی نیز به زودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

سلطانی با بیان اینکه نمی‌توان فاکتور مشخصی برای کاهش موارد بیماری در نظر گرفت، تصریح کرد: وضعیت در آینده قابل پیش‌بینی نیست و نمی‌توان به این کاهش آمار بیماران اعتماد کرد؛ برای حفظ این وضعیت باید پروتکل‌های بهداشتی رعایت شوند.آخرین اخبار

اخبار پربیننده

اخبار مرتبط

طراحی و پیاده سازی: راد وب