بهین خبر

یک شنبه 30 آذر 1399
دسته: فرهنگی
کد خبر: 260
زمان: 1399/10/08

برگزاری مهرواره قصه‌گویی مجازی «از یلدا تا نوروز» در خوزستان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان، فراخوان نخستین مهرواره قصه‌گویی مجازی «از یلدا تا نوروز» را منتشر کرد.

در این مهرواره که با موضوع قصه‌های زندگی‌ساز برگزار می‌شود، گروه‌های سنی نوخوان (۷+)، نونهال (۹+)، نونگاه (۱۳+)، نوجوان (۱۵+) و بزرگسال می‌توانند شرکت کنند.

براساس اعلام دبیرخانه این مهرواره، علاقه‌مندان می‌توانند از منابعی چون ادبیات شفاهی و عامه، قصه‌های بومی و محلی، متون ادبیات فارسی، سرگذشت شهیدان دفاع مقدس، مدافعین حرم و... در قصه‌های خود بهره ببرند.

بخش محیط زیستی این مهرواره نیز با موضوع‌های جلوگیری از شکار و صید، حفاظت از طبیعت و محیط زیست و آلودگی‌های محیط زیستی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان لازم است فیلم قصه‌گویی خود را به زبان فارسی، لهجه و گویش محلی به مدت زمان ۲ تا پنج دقیقه به صورت افقی ضبط کرده و تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ به شماره همراه ۰۹۱۶۳۲۱۴۴۱۴ در پیام‌رسان واتساپ ارسال کنند.

برگزیدگان این رویداد فرهنگی اول اردیبهشت ۱۴۰۰ از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان و اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان معرفی و تجلیل خواهند شد.آخرین اخبار

اخبار پربیننده

اخبار مرتبط

طراحی و پیاده سازی: راد وب