بهین خبر

شنبه 24 آبان 1399
دسته: ورزش
کد خبر: 230
زمان: 1399/08/24

معرفی برترین‌های مسابقات پومسه مجازی خوزستان

رقابت‌های مجازی پومسه آقایان و بانوان خوزستان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

مسابقات مجازی پومسه آقایان و بانوان خوزستان در رده‌های سنی مختلف، روز گذشته ۲۳ آبان‌ماه در اهواز برگزار شد.

در مسابقات بخش آقایان رده سنی زیر ۱۲ سال آرین احمدی، در رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال علیرضا حسین‌پور، در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال علیرضا علاسوند، در رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال عباس آقایی، در رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال داود رسولی‌زاده و در رده سنی ۵۱ تا ۶۰ سال جمال سهرابی، همگی از اهواز و در رده سنی ۴۱ تا ۵۰ سال سید محمود تفاح از شوش‌ به مقام اول دست یافتند.

همچنین در بخش تیمی در رده سنی زیر ۱۴ سال تیم اهواز الف با ترکیب آرین احمدی، ابوالفضل مالک‌نژاد و علیرضا حسین‌پور، در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال تیم اهواز الف متشکل از علی علاسوند، دانش سفیدوندی و محمد فرخ‌زاده و در رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال تیم ماهشهر با ترکیب علی نعیمی، عبدالغفور نعیمی و عرفان شاهنده، توانستند مقام اول را از آن خود کنند.

در بخش بانوان نیز در رده سنی زیر ۱۲ سال یسنا جلیلی از اهواز، در رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال مهسا عیسی‌وند، در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال ستایش گودرزی و در رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال صفا پیمان‌پور همگی از دزفول و در رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال مریم بهزاد و ۴۱ تا ۵۰ سال زینب ناظرفرد هر دو از اهواز مقام اول را کسب کردند.

همچنین در بخش ابداعی - انفرادی، در رده سنی زیر ۱۴ سال زینب قلی‌لوینه، در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال هانا موقرعصاره و رده سنی ۱۸ سال به بالا، هستی بیگی همگی از دزفول، برترین‌های این دوره از مسابقات بودند.

این رقابت‌ها در بخش تیمی نیز برگزار شد که در رده سنی زیر ۱۴ سال تیم دزفول متشکل از زهرا منصوری‌کیا، مهسا عسیوند و مهدیه عیسوند، در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال تیم دزفول الف با ترکیب ستایش گودرزی، نیکو پورعلی و موقر عصاره، در رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال تیم دزفول الف متشکل از هستی بیگی، رضوان ملک‌محمدی و صفا پیمانپور و در رده سنی بالای ۳۱ سال تیم اهواز با ترکیب مریم بهزاد، رقیه بدوی و رباب بدوی توانستند به مقام اول دست پیدا کنند.



آخرین اخبار

اخبار پربیننده

اخبار مرتبط

طراحی و پیاده سازی: راد وب